Specjalista ds. BHP

Dla naszego Klienta - dużej, renomowanej firmy produkcyjnej z branży automotive z siedzibą w Tychach - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Tychy

Nr ref. BHP/200/17

Najważniejsze obowiązki:

realizacja zadań z zakresu BHP,
nadzór nad dokumentacją BHP,
zapewnienie bezpieczeństwa, higieny pracy oraz ochrony środowiska,
inicjowanie działań mających na celu ochronę bezpieczeństwa,
prowadzenie szkoleń z zakresu BHP,
nadzór nad ogólnym stanem bezpieczeństwa w zakładzie,
zarządzanie projektami w zakresie ograniczenia ryzyka zawodowego,
przygotowywanie dokumentacji zgodnie z przepisami BHP.

Wymagania:

wykształcenie wyższe kierunkowe w zakresie BHP,
min. 3-5 lat doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku w zakładzie produkcyjnym z branży automotive,
dobra znajomość języka angielskiego,
bardzo dobra znajomość przepisów z zakresu BHP, OŚ i PPOŻ,
znajomość pakietu MS Office,
bardzo dobra organizacja pracy,
samodzielność,
odpowiedzialność.

Oferujemy:

pracę w renomowanej firmie produkcyjnej z branży automotive,
duże możliwość rozwoju zawodowego,
atrakcyjne warunki pracy i wynagrodzenie,
stabilne zatrudnienie.

Wszystkie zainteresowane osoby, prosimy o przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym oferty na adres: cv@talentpartners.pl

Data dodania: 27/12/2017