Mechanik Utrzymania Ruchu

Dla naszego Klienta - firmy o stabilnym kapitale, działającej w branży automotive, posiadającej siedzibę w Tychach - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Tychy

Nr ref. MUR/204/17

Najważniejsze obowiązki:

usuwanie bieżących awarii,
dokonywanie napraw układów mechanicznych,
usuwanie usterek z zakresu pneumatyki oraz hydrauliki siłowej,
praca w systemie trzyzmianowym.

Wymagania:

wykształcenie techniczne,
doświadczenie podobnym stanowisku,
umiejętność czytania schematów pneumatycznych i hydrauliki siłowej,
znajomość zasad mechaniki i budowy maszyn,
zdolność do samodzielnego rozwiązywania problemów
chęć do pracy, umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

pracę w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie,
stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
bogaty pakiet socjalny
możliwość rozwoju zawodowego w oparciu o system szkoleń.

Wszystkie zainteresowane osoby, prosimy o przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym oferty na adres: praca@talentpartners.pl

Data dodania: 27/12/2017