Inżynier Procesu Obróbki i Montażu

Dla naszego klienta - dużej, międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży automotive z siedzibą w Tychach - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Tychy

Nr ref. IPOM/163/17

Najważniejsze obowiązki:

współpraca z Kierownikami/Inżynierami Projektu w zakresie projektu w obszarze inżynierii inżynierii obróbki i montażu aluminium oraz prowadzenie wszystkich jego etapów (harmonogram, koncepcja, wykonalność, projektowanie, konstrukcja, prototypowanie, try-outs, odbiory wstępne i końcowe, rozpoczęcie produkcji, zmiany inżynieryjne itd.),
nadzór nad zapewnieniem jakości dla produktu oraz procesu,
stała współpraca z klientami, dostawcami oraz innymi działami firmy w celu weryfikacji rozwiązań technicznych, kosztów, jakości i realizacji wszystkich faz harmonogramu projektów nowych uruchomień, zmian inżynieryjnych, ulepszeń jakościowych, ciągłej poprawy efektywności i programów redukcji kosztów,
udział przygotowywaniu zapytań ofertowych do dostawców (w zakresie technicznym),
udział w negocjacjach z klientami i dostawcami w zakresie inżynierii spawalni i montażu,
wspomaganie procesu wyceny wyrobów, kosztów narzędzi i nakładów kapitałowych,
rozwijanie procesu w obszarze inżynierii obróbki i montażu aluminium, analizowanie wykonalności procesu według wymaganych norm i standardów celem zapewnienia optymalnej efektywności,
analizowanie czasu wytworzenia, normowanie stanowisk pracy, przygotowywanie raportów, kart, dokumentacji technicznej, rysunków, specyfikacji materiałowej/pakowania oraz danych do systemu SAP na podstawie wymogów klientów, dostawców oraz innych działów firmy,
nadzór nad zapisami i dokumentacją techniczną,
stała kontrola nad techniczną zgodnością produktu i procesu z obowiązującymi normami, standardami, specyfikacją klienta oraz wymaganiami innych działów firmy,
opracowywanie oceny ryzyka, FMEA, 8-D, itd.,
raportowanie do Kierownika Działu Technicznego i Rozwoju.

Wymagania:

wykształcenie wyższe techniczne, preferowane z obszaru inżynierii materiałowej, metalurgii, spawalnictwa itp.,
min. 3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w branży automotive,
doświadczenie w obszarze obróbki i montażu aluminium,
bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
znajomość systemu SAP,
umiejętność opracowywania ocen ryzyka, FMEA, 8-D, itd.,
samodzielność,
zaangażowanie i odpowiedzialność,
umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

ciekawą pracę w w dużej, międzynarodowej firmie,
stabilne zatrudnienie,
możliwości rozwoju zawodowego,
atrakcyjne wynagrodzenie,
świadczenia dodatkowe.

Wszystkie zainteresowane osoby, prosimy o przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym oferty na adres: cv@talentpartners.pl

Data dodania: 27/12/2017